Bezplatny urlop macierzynski a ubezpieczenie.

Wszystko o benefitach dla rodziców lub opiekunów dzieci
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Panieneczka88
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Bezplatny urlop macierzynski a ubezpieczenie.

Post autor: Panieneczka88 » 23 maja 2014, 07:51

Mam takie pytanko, czy jeśli jestem na bezpłatnym urlopie maciezyńskim, to moje składki na ubezpieczenie są opłaczane? Jestem cały czas normalnie ubezpieczona?
Awatar użytkownika
TakaSobieJa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bezplatny urlop macierzynski a ubezpieczenie.

Post autor: TakaSobieJa » 23 maja 2014, 13:31

Takie informacje uzyskasz od pracodawcy.
You may be able to make contributions if you want to - check with your employer or the pension scheme provider.
.
Pozytywne nastawienie nie rozwiąże naszych problemów, ale może da się
w ten sposób przekonać ludzi, że warto próbować.
Henry Albraight
Awatar użytkownika
goszPtosz1

Re: Bezplatny urlop macierzynski a ubezpieczenie.

Post autor: goszPtosz1 » 06 gru 2014, 08:25

Dokładnie takich informacji uzyskasz od pracodawcy. Pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ