ctc na dziecko w Polsce

Wszystko o benefitach dla rodziców lub opiekunów dzieci
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
aga3278
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ctc na dziecko w Polsce

Post autor: aga3278 » 14 cze 2014, 06:03

Witam,mam pytanie odnośnie tego benefitu ,a mianowicie mój syn przebywa w Polsce , z dniem 7 czerwca przyleciał domnie na wakacje , będzie u mnie do 31 sierpnia czy mogę starać się o ten benefit na ten okres? Wcześniej pobierałam ten benefit na niego jak mieszkał zemną tutaj , ale nie dawał sobie rady w szkole wiec zdecydowalismy ze będzie dla niego lepiej jak wróci do pl do dziadków, wtedy tez zglosilismy ze wyjechał i ze uczy się w pl .Benefit wtedy został nam zabrany bo przysługuje na dziecko mieszkające z tobą , a co teraz jak on przez te prawie 3 miesiące jest zemną ,czy mogę starać się o ten benefit ,czy nie mam szans na otrzymanie go ?z góry dziękuje za odpowiedź
Awatar użytkownika
TakaSobieJa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ctc na dziecko w Polsce

Post autor: TakaSobieJa » 01 lip 2014, 19:27

Jak odebralo Ci ten benefit to nalezalo sie odwolac , na dziecko w PL rowniez przysluguje ten benefit pod warunkiem, ze masz potwierdzenia dokonywania wplat/ przelewow na utrzymanie dziecka.
Pozytywne nastawienie nie rozwiąże naszych problemów, ale może da się
w ten sposób przekonać ludzi, że warto próbować.
Henry Albraight
ODPOWIEDZ