Ktoś inny pobiera benefit na dziecko!

Wszystko o benefitach dla rodziców lub opiekunów dzieci
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
remigiusz30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ktoś inny pobiera benefit na dziecko!

Post autor: remigiusz30 » 30 lis 2014, 12:13

Witam, jak i gdzie mogę sprawdzic czy na dziecko jest pobierany benefit? Żona wyjechała do Londunu do koleżanki gdzie miała(miała być praca) otworzyć działalnośc i zabrać dokumenty dziecka aby niby otrzymac zasiłek, po 2 tygodniach zona wróciła do kraju , niby kolezanka działalnosc zamkneła(bo niby zaduża konkurencja aby taki biznes prowadzić), benefitu nie przyznali (calosć formalności trwała ponad rok) i nagle po ok 1,5roku przysłali składke za prowadzenie działalności na polski adres, za cały rok 2014.Tak wygląda jakby żona prowadziła dalej działanlosć.Podejrzewam ze koleżanka zmieniła konto w banku do benefitu i odbiera na nasze dziecko benefity!!! Pełnej dokumentacji np o odmowie przyznania benefitu coś nie może przywieź do polsk ato bagaż ato zapomniała itpi.Jak to sprawdzić?Gdzie napisać listem, emailem aby mieć gwarancje że nie pobiera nic na dziecko .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rudiwos
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ktoś inny pobiera benefit na dziecko!

Post autor: rudiwos » 15 sty 2015, 10:24

Ponawiam pytanie gdyż mam podobny problem i nie wiem gdzie uzyskać informacje na ten temat. Proszę o odpowiedż.
ODPOWIEDZ