Tax credit pobierany jednoczesnie przez oboje rodziców

Wszystko o benefitach dla rodziców lub opiekunów dzieci
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
mila915
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Tax credit pobierany jednoczesnie przez oboje rodziców

Post autor: mila915 » 07 wrz 2016, 19:49

Witam. Mam taki problem. Gdy mieszkalam z mezem to on pobieram child tax credit.Niedawno sie z nim rozstalam i wyprowadzilam z synem z domu. Od razu zglosilam ,ze jestem samotna matka i aplikowalam o benefity w tym tez o child tax credit. zostaly mi one przyznane. Po dwoch miesiacach przyszedl mi list ,ze wstrzymuja wyplacanie mi pieniedzy i dodatkowo musimy razem z mezem oddac ponad 800 funtow ,pozniewaz on nie zglosil ze juz mu te benefity nie przysluguja i pobieralismy oboje. Moje pytanie jest takie czy wie ktos moze co ja mam teraz zrobic? Czy przez to ,ze on tego nie zglosil (mimo ze mu o tym kilka razy mowilam) ,a ja bylam w porzadku i zglaszalam wszystki zmiany i wysylalam wszystkie payslipy itd to i tak zostane poszkodowana? Mial moze ktos taka sytuacje?
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable