Okazało się że za dużo nam wypłacili

Dla tych, którzy stracili lub odeszli z pracy
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
anka12
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Okazało się że za dużo nam wypłacili

Post autor: anka12 » 23 kwie 2011, 21:05

Zacznę od poczatku. Pierwszy przyjechał t mój mąż. Potem ja z córką. Ze względu na to że mój mąż pracował a ja nie dostaliśmy benefity. potem podjełam pracę na part time a z czasem na cały etat. Zgłaszaliśmy to ale oni w ciąż płacili. Na poczatku nowego roku rozliczeniowego okazało się że za dużo nam wypłacili około 2000 funtów i że będą sobie odbierać z child tax credit. I tak też robili. Po około 500funtów rocznie. W tej chwili straciłam prace. Pracowałam pełne 3 lata po 40 godzin. Będę się starała o zasiłek dla poszukujących pracy ale chciałabym wiedzieć czy mogę liczyć na jekieś inne dodatki? Myslę że do spałaty pozostało mi jeszcze 500 funtów. Mąż wciąż ma pracę 38 godzin tygodniowo.
Awatar użytkownika
asiamamaemilii
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: czy cos się mi należy?

Post autor: asiamamaemilii » 27 kwie 2011, 06:37

Zadzwon do taksow i zglos zmianny , ze nie pracujesz i starasz sie o bezrobotne. Jesli twoj maz pracuje i miescicie sie w wyznaczonej sumie dostaniesz WTC I CTC pomniejszony o dlug,
Mozesz sie tez starac o HB.
Awatar użytkownika
anka12

Re: czy cos się mi należy?

Post autor: anka12 » 27 kwie 2011, 15:09

Dziękuję za odpowiedź
ODPOWIEDZ