Utrata pracy -grupowe zwolnienie

Dla tych, którzy stracili lub odeszli z pracy
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Kari31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Utrata pracy -grupowe zwolnienie

Post autor: Kari31 » 08 mar 2016, 08:08

Witam Serdecznie
W dniu wczorajszym dowiedziałam się że moja fabryka zostaje zamknięta i ponad 200 osób wraz ze mną z dniem 31 lipca traci prace. Jesteśmy rodzicami troje autystycznych dzieci i oczywiście pobieramy pewne zasiłki od Państwa na Nasze dzieci DLA itp.
Chciałbym się zapytać czy w związku utratą pracy i do czasu znalezienia nowej mam nadzieje szybko czy utracimy któryś z nich? Bardzo Proszę o pomoc w mojej sprawie:(
Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable