zwolenienie z pracy i co dalej?

Dla tych, którzy stracili lub odeszli z pracy
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
izabela
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

zwolenienie z pracy i co dalej?

Post autor: izabela » 01 cze 2012, 13:01

Witam!

Zostałam zwolniona ponieważ mój urlop macierzyński się skończył ,a ja nie mogę jeszcze wrócić do pracy.Chciałam zacząć od września na pół etatu ,ale się nie zgodził.Musiał mnie zwolnić ,żeby nie mieć problemów.
Moje pytanie jest następujące,co dalej?Nigdy nie zostałam zwolniona i jest to dla mnie coś nowego :-|
Czy powinnam się gdzieś rejestrować (JobCenter?) narazie i tak pracy nie szukam.
Czy mogę uzyskać jakiś zasiłek dla bezrobotnych?
Pracowałam w tej firmie 4 lata(razem z urlopem macierzyńskim,który trwał 52 tygodnie)
Byłabym wdzięczna za wskazówki,dziękuję z góry i pozdrawiam
Awatar użytkownika
asiamamaemilii
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: zwolenienie z pracy i co dalej?

Post autor: asiamamaemilii » 29 cze 2012, 16:25

Jesli chcesz wrocic do pracy idz do JC po zasilek i szukaj pracy, jak nie chcesz siedz dalej z dzieckiem w domu, to twoja decyzja
ODPOWIEDZ