Zmiana pracy a WTC,WCTC

O finansowym wsparciu dla osób zatrudnionych
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
just_ynka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zmiana pracy a WTC,WCTC

Post autor: just_ynka » 26 lis 2011, 22:27

Witam! mam problem.Jestem samotna matka.Pracowalam 24 godz.tyg i teraz zmienialam prace-20godz tyg.Moja nowa prace zaczelam 16 listopada,a poprzednia konczy sie z dniem 28 listopada(wybralam zalegly urlop).Chcialam zapytac jakie poniose konsekwencje-jesli chodzi o benefity)bo wlasnie sie dowiedzialam,ze nie moge miec dwoch prac jednoczesnie.Czy zostana mi cofniete calkowicie?PROSZE O POMOC
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable