Opieka osobą niepełnosprawną czy liczy sie do dochodu

O finansowym wsparciu dla osób zatrudnionych
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
kaczor77
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Opieka osobą niepełnosprawną czy liczy sie do dochodu

Post autor: kaczor77 » 15 sty 2012, 11:40

Witam mam pytanie. Ja pracuje na pełny etat, pobieramy working i child tax credit, child benefit oraz housing benefit. Mamy jedno małe dziecko. Czy jeżeli żona by dostawała pieniążki za opiekę nad osobą niepełnosprawną (nikt z naszej trójki) ok 50 f tyg, to czy one by się liczyły do dochodów i obniżyły by nam zasiłki?
Z góry dziękujemy za pomoc.
Awatar użytkownika
bozka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Opieka osobą niepełnosprawną czy liczy sie do dochodu

Post autor: bozka » 15 sty 2012, 14:34

Tak jest to dochod, ktory podlega opodatkowaniu i wiaze sie to z obnizeniem benefitow pobieranych przez twoja rodzine.
Awatar użytkownika
kaczor77

Re: Opieka osobą niepełnosprawną czy liczy sie do dochodu

Post autor: kaczor77 » 23 sty 2012, 20:13

Bo dokładnie chodzi mi o Carer's Allowance
ODPOWIEDZ