WTC a dochody partnerki za zeszły rok z polski

O finansowym wsparciu dla osób zatrudnionych
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
emilgdansk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

WTC a dochody partnerki za zeszły rok z polski

Post autor: emilgdansk » 05 kwie 2014, 09:47

Witam Może ktoś mi pomoże.Wypełniając kalkulator do WTC podałem swoje tylko dochody bez partnerki wyszło mi około 4 funtów na tydzien. Natomiast już za miesiac moja partenerka przyjeżdża ale jest w ciaży zaaawansowanej i pracowac już nie bedzie. Wtedy wypełniajac WTC kalkulator, dopisują ją oczywiście ale, wpisuje jej dochody czy tez wpisuje 0. Moja żona od pół roku nie pracuje a wczesniej jakies tam dochody w polsce miała.Jesli wpisuje to jakie to dochody brutto polskie zamieniając na funty i czy od 5 kwiatenia 2013 do 2014 czy inaczej??? Dzieki to ważne by mój WTC był większy o kilka funtów na tydzień.
Awatar użytkownika
TakaSobieJa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: WTC a dochody partnerki za zeszły rok z polski

Post autor: TakaSobieJa » 05 kwie 2014, 15:08

Wypelniajac aplikacje musisz ja podpisac , tak wiec jest to jednoznaczne,ze musisz ja wypelnic zgodnie z prawda. Jezeli zona osiagala dochod w Polsce to musisz podac kwote brutto przeliczajac na funty kurs z dnia wypelniania aplikacji. W aplikacji nalezy podac osiagniety dochod za rok podatkowy 2013/14 .
Pozytywne nastawienie nie rozwiąże naszych problemów, ale może da się
w ten sposób przekonać ludzi, że warto próbować.
Henry Albraight
ODPOWIEDZ