CO ONA MA ZROBIĆ?!choroba!

Do jakich benefitów masz prawo podczas choroby
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
adriana2011
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

CO ONA MA ZROBIĆ?!choroba!

Post autor: adriana2011 » 29 sty 2013, 10:06

witam,mam ogromna prośbę o udzielenie informacji.Chodzi o moja mamę,która pracowała sr.50godz..tygodni.od pol roku zaczęła chorować,dokładnie chodzi o rękę a teraz dwie rece,przez chwile była na zwolnieniu,a potem boss kazał jej wrócić do pracy na lżejsza prace tylko na 8 godz.dziennie,nadal ręką ja boli bardzo,lekarze w sumie nas odsylali i dopiero teraz powiedzieli ze ma zapomnieliście i stawów,narazie mama jest na zwolnieniu tym co sie samemu wypisuje,jutro moja.7 dzień więc będzie trzeba od lekarza wziąć,obecnie coś ja zaatakowało jej kolana i ciężko jej sie poruszać czekamy na wizytę u lekarza.wyprzedzając to wszystko myślę ze ona może nie wrócić do pracy,albo bardzo mało pracować,już teraz brakuje pieniędzy.czy mogę złożyć o jakieś zasiłki dla niej i jakie?ona mieszka sama,wynajmuje pokój,teraz przy tym jak może pracować zarabia od 130 do 200 g. tygodni.różnie bo to zależy.
Awatar użytkownika
bozka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: CO ONA MA ZROBIĆ?!choroba!

Post autor: bozka » 31 sty 2013, 16:44

Nie moge zrozumiec na co Twoja mama jest chora? Napisz to w sposob jasny
Awatar użytkownika
adriana2011

Post autor: adriana2011 » 11 mar 2013, 09:39

przepraszam cos mi sie zle napisalo ,mama ma zapalenie kosci i stawow,ale to jest taka diagnoza postawiona szczegolnie tylko po wywiadzie i dosc krotkim obejrzeniu reki,a nie konkretnych badaniach.Na dzien dzisiejszy zaproponowali jej zastrzyk ze sterydami tzw.blokade,bo tylko to moga podobno zaproponowac.Bylismy w CAB ,odeslali nas w sumie z niczym ,oprocz pretensji ze mama powinna znac jeyk angielski,i ze anglia nie ma zasilkow dla nas jakbysmy chcieli panstwo wykorzystac i za wszelka cene cos wyciagnac,ta wizyta tam byla masakra!!!!tylko tyle powiedzieli ze musi i moze byc na zwolnieniu przez 6 miesiecy i wtedy placi jej pracodawca,potem moze skladac o EMPLOYMENT AND SUPPORT ALLOWANCE,na jednym i drugim sa smieszne pieniadze w wys.85 f.,moglaby skladac o house benefit ale takze nie moze bo landlord nic jej nie da ani nie podpisze ze u niego mieszka i placi,tlumaczac sie ze musialby placic jakos kare i wiekszy council tax,w co nie wierze.ogolnie utknelismy bo ani ona nie moze wrocic do pracy bo caly czas ja te rece bola bardzo,ani zostac w domu bo 85 f. musi 75 zaplacic za pokoj,co zrobic?????czy ktos moze cos podpowiedziec???czy naprawde nie ma zadnej innej pomocy??
Awatar użytkownika
mysza_ltn

Post autor: mysza_ltn » 11 mar 2013, 15:59

Przypomne o zasadach panujacych na forach internetowych 8-)

Najpierw opisujemy problem, potem stawiamy pytanie- inaczej nikt ci nie pomoze...
Na drugi raz, zanim cos zamiescisz- przeczytaj! bo nie da sie w ogole zrozumiec o co ci chodzi

Co do twojego tematu- jesli mama dostanie orzeczenie lekarskie o chorobie to wysla ja na zwolnienie- a jesli potem nie bedzie mogla wrocic do pracy- to tak jak wam powiedzieli w CAB, na zasilek employment and support allowance.
Pytania zadajemy na forum- nie odpowiadam na PW!
ODPOWIEDZ