Jestem niepelnosprawny 22lata

Pomoc dla niepełnosprawnych
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
dawidukk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Jestem niepelnosprawny 22lata

Post autor: dawidukk » 02 maja 2013, 16:10

Witam
Chcialem sie dowiedziec co mam zrobic w takiej sytuacji mam zasilek DLA...
Miesiecznie dostaje 80f. Mysle ze nalezy mi sie wiekszy poniewaz mam problemy z rekami ( nie mam stawow i nie mam wszystkich palcy... Co mam w takiej sytuacji zrobic czy ktos wie czy nalezy mi sie wiekszy zasilek lub jakies inne?

Pozdrawiam
Dawid
Awatar użytkownika
mysza_ltn
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jestem niepelnosprawny 22lata

Post autor: mysza_ltn » 05 maja 2013, 17:59

A jak miales komisje na ktorej otrzymales decyzje o przyznaniu tego benefitu, to nie miales tych objawow, o ktorych napisales??
Pytania zadajemy na forum- nie odpowiadam na PW!
ODPOWIEDZ