Spadek a benefity

Różne sprawy
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
zenek
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Spadek a benefity

Post autor: zenek » 28 maja 2010, 23:05

Witam mieszkam w uk od roku, pobieram obecnie Child Benefit, Housing Benefit i czekam na decyzje WTC i CTC juz 8 miesiecy (nadal rozpatruja). W tym miesiącu zmarł mój tato i prawdopodobnie odziedziczymy wraz z siostra mieszkanie po nim (przybliżona wartość =20000Ł, jeszcze nie zalożyliśmy sprawy spadkowej), zarabiam okolo 14000Ł rocznie moja żona nie pracuje wychowuje naszą córeczke, mieszkają razem ze mną w uk. I mam pytanie czy po przeprowadzeniu sprawy spadkowej beda mi sie należały jakieś benefity, jeżeli tak to jakie? Prosze o odpowiedz z góry dziekuje.
Awatar użytkownika
TakaSobieJa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Spadek a benefity

Post autor: TakaSobieJa » 29 maja 2010, 14:41

spadek/ kupno domu itd zaliczane jest do oszczednosci jezeli wartosc domu ( sami wycenia wartosc wg. brytyjskich norm ) przekroczy 16 tys f benefity uzaleznione od dochodu i oszczednosci nie nie beda Wam przyslugiwac, jezeli wartosc bedzie po miedzy do 16 tys f wowczas benefity beda redukowane do odpowiedniej stawki
Pozytywne nastawienie nie rozwiąże naszych problemów, ale może da się
w ten sposób przekonać ludzi, że warto próbować.
Henry Albraight
Awatar użytkownika
zenek

Post autor: zenek » 30 maja 2010, 16:01

Dziekuje serdzecznie za odpowiedz. :-( Nie poociesz mnie to bardzo.
Awatar użytkownika
zenek

Post autor: zenek » 30 maja 2010, 16:39

Czyli zostaje mi wyplata tygodniowa 220Ł i CB w wysokosci 20. To nie zbyt ciekawa perspektywa. Czy moze sie myle i przysluguja mi jeszcze jakies benefity??? Prosze o podpowiedz. Z gory bardzo dzikuje.
ODPOWIEDZ