wypadek w szkole

Zdarzył ci się wypadek? Zapytaj o pomoc
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
HEWI1964
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

wypadek w szkole

Post autor: HEWI1964 » 25 paź 2011, 13:22

Moje dziecko złamało rękę w szkole. Moje pytanie brzmi czy mogę domagać się odszkodowania i czy są jakieś firmy w Anglii ,które specjalizują się w takich sprawach.

Czekam na wskazówki
Pozdrawiam
wieslawhendzel@wp.pl
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable