mieszkanie specyficzna sytuacja

O benefitach związanych z mieszkaniem
Awatar użytkownika
zdzislaw90

mieszkanie specyficzna sytuacja

Post autor: zdzislaw90 » 06 sie 2015, 21:47

Witam wszystkich serdecznie,

Chciałem złożyć wniosek o mieszkanie z councilu jednak mam pewien problem a nie jestem znaleźć nigdzie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Mam swojego rodzaju dość specyficzne pytanie tj jak to jest z tymi ostatnimi adresami przez ostatnie 3 lata czy będą się próbowali kontaktować z kimś pod podanym przez mnie adresem?

1. Przyjechałem do uk w lutym 2014 roku i mieszkałem do prawie końca maja pod jednym adresem nie było żadnej umowy z landlordem była tylko umowa miedzy mną i wynajmującą to mieszkanie osobą, która była potrzebna tylko do tego, żeby pokazać podczas rozmowy o nadanie nino jako potwierdzenie adresu. Nie mam z tą osobą kontaktu.

2. Kolejny adres to podobna sytuacja 2 miesiące pod adresem w którym nie byłem podany jako rezydent do Councilu a tam znowu nie było żadnej umowy. Mogę mieć z tą osobą kontakt o brak rejestracji w Councilu nie robi problemu owej osobie.

3. Kolejny adres to 9 miesięcy w mieszkaniu przeze mnie wynajmowanym wraz z jednym znajomym Council na mnie i współlokatora - wszystko jak być powinno. Znajomy z którym to wynajmowałem okazał się oszustem przez co słowo oszust rozumiem nie opłacanie rachunków i koniec końców nakaz eksmisji - przynajmniej nie doszło do eskalacji kosztów. Jeżeli będą potrzebne dane kontaktowe do landlorda mogę je podać koniec końców z nim wszystko zostało załatwione.

4. Teraz mieszkam 5 miesięcy pod kolejnym adresem tym razem wszystko jest w porządku i faktycznie wszystkie papiery są znowu na mnie i nie ma żadnych problemów. Jeżeli będą potrzebne dane kontaktowe do landlorda mogę je podać.

Moje pytanie jest takie, czy muszę coś poza adresami podać? Czy to, że nie byłem w owych miejscach podany do Councilu jako rezydent jest problemem? Czy jest to tylko swojego rodzaju zapytanie które z niczym się nie wiąże. O mieszkanie będę się ubiegać w jednej z miejscowości obok Manchesteru.
ODPOWIEDZ