HOUSE BENEFIT-NA PYSLIPACH JEST KASA ZA PALIWO.....

O benefitach związanych z mieszkaniem
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
adriana2011
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

HOUSE BENEFIT-NA PYSLIPACH JEST KASA ZA PALIWO.....

Post autor: adriana2011 » 25 lut 2013, 10:16

witam mam pytanko odnosnie house benefit,chcialam zaaplikowac o ten zasilek i wiem ze bedzie potrzeba napewno doniesc jakies moje payslipy albo wyciag z konta,problem jest tylko w tym ze na payslipach mam swoja wyplate za nalezne godziny a oprocz tego pieniazki na paliwo na dojazd do pracy,sa oddzielnie wyszczegolnione,za paliwo jest napisane FUEL i ilosc pieniedzy,i czy teraz to bedzie mi doliczane do wyliczenia dla mnie zasilku?wezma to pod uwage,jako ze to jest calosc moich zarobkow?
Awatar użytkownika
mysza_ltn
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: HOUSE BENEFIT-NA PYSLIPACH JEST KASA ZA PALIWO.....

Post autor: mysza_ltn » 25 lut 2013, 20:07

Nie bardzo rozumiem- fuel jest odliczana od wyplaty- czy ty jestes kierowca i masz taki dodatek za paliwo?? Teoretycznie powinni brac zarobki, ale nie wiem jak to jest z takim przypadkiem jak twoj..
Pytania zadajemy na forum- nie odpowiadam na PW!
Awatar użytkownika
myszka102

Post autor: myszka102 » 25 lut 2013, 21:56

raczej wezma pod uwage gola pensje. nie licza dodatkow np. bonus na swieta czy rower od pracodawcy w ramach bike scheme to podejrzewam paliwo do takiej kategori zalicza tez.
Awatar użytkownika
adriana2011

Post autor: adriana2011 » 26 lut 2013, 20:22

hej dzięki za odpowiedź,tak to wygląda na payslipach ze jest moja wypłata ...a pod spodem jest Fuel,potem w tabelce z przykładowo odcinanymi składkami jest tylko moja wypłata a na końcu jest do wypłaty wszystko razem.
Ja poprostu dojeżdżam do pracy,szefowa sama mi zaproponowała ze będzie oddawać mi za paliwo,na początku to miało być napis.jako bonus,ale jednak jest Fuel
ODPOWIEDZ