Zostanie na ulicy!!!!!

O benefitach związanych z mieszkaniem
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
adriana2011
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zostanie na ulicy!!!!!

Post autor: adriana2011 » 02 kwie 2013, 15:27

Witam,chciałam aby ktoś pomógł mi bo nie wiem co robić,moja mama jest na chorobowym,dostaje Ssp w wys.70 f czasami 30 f,różnie ogólnie starcza jej to na wyżywienie,albo na zapłacenie za pokój za który ma zapłacić 75 na tydzień,albo albo trzeba wybrać,była w CAB ale tam kazali jejzlozyc o house benefit,problem jest w tym ze nie może tego zrobić bo nie ma umowy na wynajem tego pokoju!Landlord już powiedział ze nic jej nie podpisze,ani potwierdzenia adresu,ani tego ze płaci jakiś rent,także ona nie żadnego dowodu jaki może pokazać i przesłać razem z forma o hb!zalegala z rentem,ale już zapłaciła wszystko ,w tym momencie w poprzedni piątek powinna zapłacić 300za cały miesiąc,dała tylko 100 ,Landlord stwierdził ze albo do 5.04. Zapłaci resztę albo się musi wyprowadzić,powiedział ze wyrzuci jej wszystko na zewnątrz i koniec,co teraz?co ona może zrobić?skoro CAB zaproponował jej tylko HB,czy onimoga ja wyrzucić?gdzie ma się zgłosić ?gdyby została na ulicy,ponieważ odrazu powiem ze ja nie mogę jej zabrać do siebie.czy ktokolwiek może pomoc?cos poradzić,cieżko także jest jej i mi cokolwiek zrobić pońiewaz nie znamy języka,ona nawet nie ma w tej chwili żadnych pieniędzy aby zgłosić się do jakiejś polskiej agencji żeby mogli coś dla niej załatwić ,za wszystko trzeba płacić.......co robić...proszę to pilne!!!
Awatar użytkownika
mysza_ltn
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zostanie na ulicy!!!!!

Post autor: mysza_ltn » 02 kwie 2013, 19:32

Powinna isc (od razu jak dostala SSP) do councilu a nie do CABu i wytlumaczyc swoja sytuacje.. Prawda jest taka, ze takich osob jak ona, bedacych na zwolnieniach sa setki, jesli nie tysiace- i lista oczekiwania na lokum socjalne jest dluga. Nie wiem czy ktokolwiek zdola jej pomoc w trybie natychmiastowym..

Ja jako corka- wzielabym do siebie moja mame, nawet gdybym mieszkala na pokoju- w koncu to matka...
Pytania zadajemy na forum- nie odpowiadam na PW!
Awatar użytkownika
bozka

Post autor: bozka » 07 kwie 2013, 21:18

Mama nie ma zadnych praw wynajmuje pokoj nielegalnie, dlatego malo placi. Czegos tu nie rozumiem to jest Twoja matka a chcesz aby sie panstwo nia zajelo i ja utrzymywalo????!!!! Jesli nie ma sily pracowac to niech wraca do Polski, tutaj sa takie ciecia zasilkow ze nie liczylabym na wiele. Nie znacie jezyka to jak tu funkcjonujecie? Troche trzeba myslec.
Awatar użytkownika
adriana2011

Post autor: adriana2011 » 09 kwie 2013, 13:12

chyba czegoś nie rozumiecie!ja nie chce żeby ja państwo utrzymywało!tylko żeby jej pomogło przez okres kiedy jest na chorobowym! tu chyba jest forum,aby udzielać sobie informacji,pomóc,a nie zaraz krytykować,a najlepiej zgnoić,zachowujecie sie jakbym od was coś chciała!!!!!! ja znam język na tyle ze daje sobie jakoś rade a ,mama nie zna języka ,ale jakoś tutaj żyje,a co to ma znaczyć-Niech wraca do Polski!?a skąd wiesz jaka jest sytuacja tak konkretnie nie wiesz,więc ona tutaj mieszka i traktuje ten kraj jako swój kraj w którym mieszka i ma zamiar tutaj juz zostać na zawsze,chyba nie jest jedyna osoba która mieszka zagranica,a nie tylko tu jest przelotnie,jakby byłaby w Polsce to pewnie szukała by pomocy tam,co to za różnica,jakby mieli jej pomóc to zabierze z twojej kieszeni????? chodziło tylko o to żeby ktoś powiedział czy można gdzieś jeszcze iść,być może ona wróci do pracy ,a być może będzie musiała sie starać o rentę,a skoro tu mieszka to gdzie ma to wszystko załatwić?w Polsce????????????? wy traktujecie Anglię jak dostawce zasiłków!nie o to chodzi nam!ale skoro przez swoją prace zachorowała,to chyba normalne jest ze trzeba tutaj sobie z tym poradzić ,a nie skulic sie i uciec do Polski!.A z waszej kieszeni nic nie zabieram!a tekst typu-To matka!ja bym zabrała ja do siebie!skąd możesz wiedzieć jaka ja mam sytuacje?!więc albo ja zabieram do siebie albo ona zostanie na ulicy,tylko gdy ja ja zabiorę to razem z moja córka też mogę sie spakować i też będę na ulicy!zresztą nie będę tu sie rozwijała z rayem bo nie warto,od Polaków faktycznie ciężko sie czegoś dowiedzieć!
ODPOWIEDZ