housing benefit + inne benefity

O benefitach związanych z mieszkaniem
Awatar użytkownika
schon

housing benefit + inne benefity

Post autor: schon » 29 wrz 2014, 17:27

Witam.

Mieszkam i pracuję w UK od grudnia zeszłego roku, w maju przyjechała do mnie żona z synem. Na początku czerwca wysłałem papiery o CTC i WTC , po upływie 2 miesięcy zadzwoniłem i poprosiłem o info. gdyż nie dostałem żadnej odp. Okazało się że mają opóźnienie i mam czekać.
zapytałem czy mogę złożyć papiery na ChB potwierdzili i tak też zrobiłem. tydzień temu otrzymałem list z dodatkowymi papierami które muszę skompletować ( wszystkie zarobki moje i mojej żony , moje peyslipy, umowy itp.) wszystko dotyczy tylko i wyłącznie ChB. Sprawa CTC i WTC dalej jest cicha nie dostałem żadnego listu od 4 miesięcy i nie wiem co jest grane.

Myślałem że to pójdzie sprawniej dlatego chciałem robić wszystko za koleją jeden po drugim ale wyszło jak zwykle inaczej.

Zastanawiam się obecnie nad złożeniem jeszcze papierów na Housing Benefit and Council Tax tylko nie wiem czy nie zaszkodzę sobie bardziej i już w ogóle będę czekał ...

Ps. nie wiem gdzie pobrać obecnie aktualną formę Housing Benefit and Council Tax może ktoś pokierować czy to jest to:

https://www.gov.uk/government/uploads/s ... _print.pdf

obecnie od września jestem na kontrakcie i moje dochody to około 1000 f rent council zakupy trochę tego jest.

Pozdrawiam
schon
ODPOWIEDZ