1 studio/kawalerka a house benefit jestem zielony ?

O benefitach związanych z mieszkaniem
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
any1real
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

1 studio/kawalerka a house benefit jestem zielony ?

Post autor: any1real » 21 sie 2016, 09:50

Witam

Chcialbym 1 raz w uk wynajac studio flat, niestety moje zarobki nie sa wygorowane i potrzebuje house benefitu .Niestety jestem w tym zielony .

Narazie siedze na pokoju i szukam czegos na wynajecie .Wiem ,ze potencjalny landlord musi sie zgadzac na tzw DSS ?

Czy ktos mi moze powiedzic krok po kroku co ja musze zrobic ?

Dziekuje i pozdrawiam za kazda rade
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable