Aplikacja Benefit Child

Jeśli aplikujesz samodzielnie. Konkretne pytania. Tłumaczenia
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
piotrus196915
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Aplikacja Benefit Child

Post autor: piotrus196915 » 19 gru 2011, 19:25

Mam pytanie,chodzi mi o wypełnienie aplikacji na child benefit.Na wzorze formularza jest p.Kowalski,który jest wraz z rodziną na miejscu a ja jestem sam,żona z dziećmi jest w Polsce.Mam problem z pytaniem 42(nie wiem co napisać?)
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable