Child Tax Credit -maternity allowance.

Jeśli aplikujesz samodzielnie. Konkretne pytania. Tłumaczenia
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
pippipl
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Child Tax Credit -maternity allowance.

Post autor: pippipl » 26 lip 2012, 18:36

Witam :-*
13 lipca urodzilam pieknego synka Natana. Zadzwonilam na taxy po forme ,po paru dniach przyszla.
Teraz mam problem z jej wypelnieniem.
Obecnie jestem na Maternity Allowance (Job Centre), w styczniu zostalam zwolniona z mojej agencyjnej pracy,dlatego nie nalezalo mi sie Maternity z agencji. Pracowalam 10 miesiecy. Czy w formie musze gdzies to zaznaczyc? Gdzie podaje ze jestem na maternity allowance?
Chodzi mi glownie o PART4 i PART5 (strona 5-7) niewiem jak to wypelnic. Jezeli jest chetny ktos mi pomoc w wypelnieniu tych stron chetnie dodam zdjecia formy, zeby byla jasnosc i blizej opisze moj przypadek. Bardzo prosze o pomoc, chodzi mi o czas ,gdyz teraz wyrownuja tylko do 3 tygodni. Z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam. (flower)
Awatar użytkownika
kasiunia2719
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Child Tax Credit -maternity allowance.

Post autor: kasiunia2719 » 17 sie 2012, 20:38

witam jestem w podobnej sytuacji no i nie wiem czy sie uporalas z tym i jak??jezeli moglabys to prosze o porade jak to wypelnic dziekuje
ODPOWIEDZ