wstrzymanie income support

Jeśli wstrzymali ci benefit, albo nie chcą go przyznać
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
zamotka86
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

wstrzymanie income support

Post autor: zamotka86 » 06 paź 2012, 14:03

Witam od maja 2012 otrzymuje IS, kiedy go dostalam bylam w ciazy z 2dzieckiem, moj partner przebywa w ZK w Polsce wiec staralam sie jako samotna matka z 2dzieci, miesiac temu przyszla do mnie Pani z Job C. aby upewnic sie ze placa mi tyle ile powinni, wziela ode mnie statementy z banku od czasu kiedy przyznano mi IS i spisala na formularzu moja obecna sytuacje, dzisiaj dostalam list ze IS dluzej mi sie nie nalezy ze wzgledu na zmiany... problem w tym ze odkad aplikowalam nic sie nie zmienilo poza tym ze wtedy bylam w ciazy a teraz moj maluszek ma 3mies... wszystko wyglada tak: w uk jestem od 2006r mam ciaglosc pracy, gdy aplikowalam o IS bylam w ciazy i nie pracowalam, moj maz z ktorym nie mieszkam od ponad 2lat przebywa na terenie wielkiej brytanii od 2007r, moj obecny partner od chwili zlozenia wniosku przebywa ciagle w ZK na terenie Polski, otrzymuje CHB, CHTC, i HB... na statementach ktore wykazalam sa tylko wplywy z wyzej wymienionych benefitow... czy ktos wie jaki mogl byc powod zatrzymania benefitu? nic sie nie zmienilo a nagle stwierdzono ze mi sie nie nalezy... przez to strace tez HB... ;/ prosze o odp.
Kasia :)
Awatar użytkownika
mysza_ltn
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: wstrzymanie income support

Post autor: mysza_ltn » 08 paź 2012, 17:47

Co napisane masz na decyzji ?Musi tam byc powod. Od kazdej decyzji mozesz sie odwolac..
Pytania zadajemy na forum- nie odpowiadam na PW!
Awatar użytkownika
zamotka86

Post autor: zamotka86 » 08 paź 2012, 20:36

Dzwonilam dzisiaj do JC aby wyjasnic dlaczego IS zostal mi odebrany, okazalo sie ze zle "odczytali" moje statementy z banku dla wyjasnienia: wszystkie benefity wplywaly na konto mojego partnera ktory przebywa w ZK w PL, mial on konto biznesowe na ktorym widniala nazwa jego firmy... gdy poinformowalam council, tax office i jc o zmianie konta czesc benefitow odrazu zaczela wplywac na moje konto a na reszte benefitow musialam czekac ok2-3tyg az zaczna wplywac na zmienione konto... te ktore wplywaly nadal na mojego partnera-robilam transfer online na swoje... (na statemencie przy kwocie przelewu pojawiala sie nazwa firmy bo mial on konto biznesowe) przegladajac moje statementy stwierdzili ze mam regularne wplywy z firmy partnera.
Kasia :)
Awatar użytkownika
mysza_ltn

Post autor: mysza_ltn » 15 paź 2012, 20:33

Czyli wszystko sie wyjasnilo ? :-)
Pytania zadajemy na forum- nie odpowiadam na PW!
ODPOWIEDZ