Pomóżcie!!!

Wsparcie dla rodzin z problemami, np. alkohol, przemoc
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
benefit
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pomóżcie!!!

Post autor: benefit » 18 wrz 2015, 20:13

;-( ;-( ;-( Witam.Mój mąż prawdopodobnie dostanie wyrok 2lata bezwzględnej wykonania kary z czego odsiedział już 11 miesięcy wychodzi na to,że ma do odsiadki jeszcze 2 miesiące gdzie bedzie mógł się starać o warunkowe zwolnienie(gdzie w najlepszym wypadku by wyszedł),narazie są wnoszone uzasadnienia wyroku później ewentualnie apelacja(...Mąż pracuje w angli ponad pół roku,dostajemy benefity,mi niestety nie udało się podjąć pracy ponieważ mam małe dziecko(8mc),które potrzebuje mojej albo męża opieki-jest z nami bardzo związana, a mąż pracuje średnio 10h dziennie więc ja nie moge się starać o żaden benefit,nie mogę znaleśc pracy na wieczór a w dzień nie mogę bo nie mam z kim dziecka zostawić,pytanie jest takie czy jeżeli będzie taka sytuacja,że jednak mąż będzie musiał wrócić do odsiadki na te maxymalne 13 mc czy jako samotnie wtedy wychowująca matka będę miała jakąś pomoc tutaj w angli?Czy wtedy będę mogła oddać do żłobka dziecko za który będę w stanie zapłacić albo nie w całości,co wtedy z mieszkaniem które wynajmujemy i mamy umowę na dłuższy okres ?? Proszę niech ktoś mi udzieli jakichkolwiek informacji,ponieważ nie spodziewaliśmy się takiego wyroku.Proszę nie krytykować nie znająć dokładnie sytuacji,proszę o odpowiedz na dane pyatnie.. Dziękuję
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable