Benefity o ktore moge sie starac

Wsparcie dla osób, które planują przyjazd do UK
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
DamianK
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Benefity o ktore moge sie starac

Post autor: DamianK » 27 wrz 2014, 19:36

Witam. Pzrylatuje do Anglii do pracy po 9 latach w Irlandii. Ja jade na gotowe znaczy sie mam prace. Chcialbym sie zapytac o jakie benefity moge sie starac lub moja zona przybywajac do Anglii. Mam 3 dzieciakow wszystkie irladzkie paszporty zona obecnie nie pracuje. Dziekuje
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable