Hausin

Pytania na temat różnych benefitów
Awatar użytkownika
kamyk3568

Hausin

Post autor: kamyk3568 » 19 paź 2016, 10:21

Witam mam pytanie,właśnie zmieniłam dom na większy z 3bedroom na 4bedroom z takiego powodu iż mój poprzedni landlord nic nie chciał robić w domu w sensie wymiany podłóg karpetow itd w zamian za to od stycznia chciał podnieść rent z 1000£ na 1200£ i powiedział ze remonty mogę robić ale na własny koszt on nie da pensa dodam jeszcze ze potrafił wejść pod moja nie obecność do domu przez otwarte okno bo przyjechał pan od gazu wiec ja słysząc o tak radykalnej podwyżce gdzie mam duża rodzine 4dzieci gdzie mąż sam pracuje na dom stwierdziłam ze trzeba sie rozglądać za innym domem, wkoncu znalazłam dom 4bedroom za 1100£ gdzie każde z moich dzieci ma swój pokój i wlasciciel wyraża zgodę na DSS prywatny landlord. Po dopiero 3 miesiącach złożyłam wniosek o hausing benefit i okazało sie ze na kontrakcie nie posiadam żadnych danych adresowych właściciela domy i tu zaczynaja sie schody mam udowodnić ze wynajmującej jest właścicielem nieruchomości i takie pytanie co mam zrobić bo nie mam dużo czasu a i pewnie odmówią mi dodatku na dom prosze o poradę. Dziekuje i pozdrawiam
ODPOWIEDZ