jsa a chorobowe po najnowszych zmianach

Pytania na temat różnych benefitów
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
tranx
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

jsa a chorobowe po najnowszych zmianach

Post autor: tranx » 26 lut 2015, 12:36

Witam i pytam :-)

Zarejestrowałam się niedawno na JSA i miałam wypadek (rowerem jadąc na podpis zreszta).
Od tego czasu mam silny ból w kolanie a dodatkowo chyba zaczął mi się nawrót depresji. JSA otrzymałam na trzy miesiące. Jak wygląda sprawa przejścia na zasiłek chorobowy i co dzieje sie gdy minie termin JSA? Trochę się pogubiłam po zmianie przepisów. Zostanę bez niczego? Dodatkowo nie mogę wrócić do Polski a zostałam sama jak palec, ponieważ uciekłam od partnera ze względu na domestic violence.

Dziekuje

tranx
Awatar użytkownika
m19bh22015
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: jsa a chorobowe po najnowszych zmianach

Post autor: m19bh22015 » 05 mar 2015, 20:11

JSA masz na 167 dni czyli na 6 miesięcy i nazywa się on Contribution based. Po upływie 6 m-cy automatycznie powinieneś dostać Income Based JSA. Tak mówi prawo a co powie Ci JC to już musisz pytać wróżki .. Oni strasznie kłamią ..
ODPOWIEDZ