Working Tax Credit i Child Tax Credit

Pytania na temat różnych benefitów
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
mrbobrzasty
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Working Tax Credit i Child Tax Credit

Post autor: mrbobrzasty » 01 sie 2015, 14:43

Witam serdecznie wszystkich z tego forum, to mój pierwszy post tutaj. Liczę na waszą pomoc, ponieważ nie znam się na tym. Proszę o proste wytłumaczenie kilku spraw. Jeśli był już taki temat to z góry przepraszam, widocznie nie porafię korzystać z szukajki (giggle)
Moja sprawa wyglada tak: w listopadzie 2014 przyjechałem do UK, od razu zacząłem pracować. W Polsce została moja żona i dwójka szkrabów. Z końcem czerwca 2015 odeszłem z tej pracy, ale po miesiącu szukania znalazłem sobie nową pracę, zaczynam od 10 sierpnia. Planuje w ciągu kilku miesięcy sciągnąć rodzinę do mnie. Czy na tą chwilę mogę starać się o jakieś benefity? Wiem że łatwiej będzie jak rodzina już tu będzie, ale na tą chwilę nie jestem w stanie podać daty i przyjazdu. Proszę o możliwie najprostsze wyjaśnienie i pokierowanie jak to ogarnąć. Jestem tu sam a mój english nie jest do końca dobry :-) Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
Tomasz
Awatar użytkownika
mrbobrzasty
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Working Tax Credit i Child Tax Credit

Post autor: mrbobrzasty » 03 sie 2015, 15:26

mrbobrzasty pisze:Witam serdecznie wszystkich z tego forum, to mój pierwszy post tutaj. Liczę na waszą pomoc, ponieważ nie znam się na tym. Proszę o proste wytłumaczenie kilku spraw. Jeśli był już taki temat to z góry przepraszam, widocznie nie porafię korzystać z szukajki (giggle)
Moja sprawa wyglada tak: w listopadzie 2014 przyjechałem do UK, od razu zacząłem pracować. W Polsce została moja żona i dwójka szkrabów. Z końcem czerwca 2015 odeszłem z tej pracy, ale po miesiącu szukania znalazłem sobie nową pracę, zaczynam od 10 sierpnia. Planuje w ciągu kilku miesięcy sciągnąć rodzinę do mnie. Czy na tą chwilę mogę starać się o jakieś benefity? Wiem że łatwiej będzie jak rodzina już tu będzie, ale na tą chwilę nie jestem w stanie podać daty i przyjazdu. Proszę o możliwie najprostsze wyjaśnienie i pokierowanie jak to ogarnąć. Jestem tu sam a mój english nie jest do końca dobry :-) Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
Tomasz

Czy nikt nie jest w stanie mi pomóc? :-(
ODPOWIEDZ