Benefity-emloyed-selfemplyed

Pytania na temat różnych benefitów
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
luk3as
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Benefity-emloyed-selfemplyed

Post autor: luk3as » 28 cze 2014, 08:10

Witam, a pytanie brzmi następująco? Jestem zatrudniony na stałe, pracuje 40 godzin tygodniowo i dostaje £233 na tydzień. Mam dwójkę dzieci. Żona nie pracuje, sprawuje opiekę nad dziecmi. Chciałbym być samodzielny i myślę otworzyć własny biznes -być fotografem weselnym tu w uk. Mam doświadczenie i chciałbym zaryzykować. Boję sie tylko że gdy otworze działalność stracę benefity a jeśli mi sie nie uda to zostanę na lodzie bo za £233 tygodniowo to ciężko wyżyć. Z góry dziękuję, Łukasz.
Awatar użytkownika
TakaSobieJa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Benefity-emloyed-selfemplyed

Post autor: TakaSobieJa » 02 lip 2014, 08:01

Benefity sa zalezne od dochodu a nie od rodzaju pracy jaka sie wykonuje.
Pozytywne nastawienie nie rozwiąże naszych problemów, ale może da się
w ten sposób przekonać ludzi, że warto próbować.
Henry Albraight
Awatar użytkownika
malolat75

Re: Benefity-emloyed-selfemplyed

Post autor: malolat75 » 03 lut 2015, 09:13

Witam , mam takie pytanie chce zarejestrowac firme w UK na siebie i moją zonę . Czy działając na terenie Unii Europejskiej moge nadal dostawać Child Benefit na dziecko gdy nie bede mieszkał na wyspach ? . Czy mam pani informacje jakie najniższe skladki bedziemy musieli pałcic by miec ciągłość zatrudnienia w UK ?
ODPOWIEDZ