Nieuznane dziecko przez ojca a benefity

Pytania na temat różnych benefitów
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
julka123
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Nieuznane dziecko przez ojca a benefity

Post autor: julka123 » 05 paź 2016, 18:23

Witam jestem w angli praucuje legalnie mam mozliwosc brania na mojego syna benefity. poniewaz zjezdza sie do mnie partnerka z dzieckiem czy jesli syn jest nie uznany przeze mnie bede musial wracac do polski zeby go uznac prawnie?
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable